OD AMBULANTE DO JUNAKA SEVERA: Ovaj dečak je novo Zvezdino zlato! (VIDEO)

KLINJA UBICA!!!

Nekada je potrebno jako malo da iz gotovo potpune anonimnosti dobijete priliku da budete pravi heroj!
Objavljeno: 17:26h

Ovaj momak je bačen u vatru kada je Zvezda gubila od Metalca sa 0:1 u gostima, a onda je zablistao!

Prvo je preko Petra Orlandića u 89. minutu tim Miodraga Božovića došao do izjednačenja, da bi samo minut kasnije na scenu stupio dečak rođen 1998. godine!

Njegov otac je od 1989. do 1995. godine igrao za Zvezdu, da bi se u novom milenijumu vratio na dve godine da obavlja funkciju pomoćnog trenera, a bio je i u upravi kluba!

Čisto da podsetimo, mi smo o mlađanom Adžiću i o njegovoj generaciji već pisali, a to možete da pročitate OVDE!

A, pisali smo i o tome kako je izvrteo mlađe igrače Čukaričkog i napravio pravi dar-mar!

ZVEZDA JE DOBILA NOVOG SAVIĆEVIĆA: Bacao je i slao po burek igrače Čuke, a onda šmekerski asistirao za gol!

A, ako se po jutru dan poznaje, ovaj momak bi mogao da bude novo Zvezdino zlato! Ovaj gol je postignut toliko lagano, kao da to radi već 10 godina...