Pet utakmica, pet golova! Šta mislite, koja je to liga? (VIDEO)

Superliga, 20. kolo!

Srpski ljubitelji fudbala, tako vam je to...

Rad je pred svojim navijačima takođe okončao seriju od šest utakmica bez pobede. On je na Banjici nadigrao poslednjeplasirani Novi Pazar, a strelci u trijumfu građevinara bili su Aleksandar Lutovac 34. minutu i Đorđe Denić u 41.

Oni zauzimaju deveto mesto sa 24 boda, pet manje od osmoplasiranog Javora koji se trenutno nalazi na poziciji koja vodi u plej-of, dok je Novi Pazar 16. sa samo 12 bodova.

Voždovac je pobedom protiv Metalca od 2:0 takođe ostao u trci za plej-of, pošto takođe ima 24 boda i zauzima 10. mesto, dok je ekipa iz Gornjeg Milanovca 11. sa 21. Golove u pobedi Voždovca na gostovanju u Gornjem Milanovcu postigli su Nikola Lukić u 10. minutu i Jovan Stojanović u 57. iz jedanaesterca.

Prvi put sam otišao i na Zvezdu i na Partizan u istom danu, i dok ostali klubovi ne promene jednu stvar - nikada više! (VIDEO)

Napredak iz Kruševca ostvario je treći uzastopni remi, pošto na svom stadionu nije uspeo da pobedi Mladost, iako je ekipa iz Lučana meč završila s devetoricom igrača na terenu, a Spartak je u Subotici takođe igrao nerešeno bez golova protiv Bačke.

U subotu od 18.00 na stadionu Rajko Mitić Crvena zvezda dočekuje Radnički iz Niša, a Čukarički u nedelju na Banovom brdu dočekuje Partizan.

Javor je u petak uveče na svom terenu u prvoj utakmici 20. kola posle preokreta pobedio Vojvodinu sa 2:1.