ZVEZDINIH 4/4! Fenomenalna predstava Mege nije bila dovoljna da se sruši šampion u dramatičnoj završnici! (FOTO)

kls 4. kolo

I posle četvrtog kola, crveno-beli imaju maksimalan učinak u domaćem šampionatu
Objavljeno: 19:54h

Tokom prvog poluvremena imali smo prilike da vidimo vrlo neizvesnu utakmicu i pravu rezultatsku klackalicu.

Mega je držala visok nivo igre na oba kraja trerena i na odmor otišla sa prednošću od 38:36.

Nastavila se velika borba i u nastavku meča. Crveno-beli nikako nisu uspevali da slome otpor protivnika, ali jesu da dođu do prednosti +2 pred poslednju četvrtinu.

Početkom poslednje deonice Zvezda je konačno uspela dođe do osetljivije prednosti, ali Mega ponovo uspela da se vrati, stigne do dramatične završnice, ali ne i da pobedi.