ZVEZDA JE U FINALU!!! Ni serija Mega Leksa 18-0 nije bila dovoljna da se sruši šampion! (FOTO) (VIDEO)

polufinale plej-ofa

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 22:44h

II ČETVRTINA!

LUDO, NEZAPAMĆENO I NEREALNO! Zvezdino prvo poluvreme u Mitrovici će ući u anale košarke! (FOTO)

Nastavak meča doneo je identičnu igru Crvene zvezde, ali je Mega Leks krenuo da promašuje iza linije 6.75 i da povećava broj izgubljenih lopti.

Crveno-beli su to znali da iskoriste i da se odlepe na plus 10.

Ipak, domaća ekipa se konsolidovala, imala je priliku da uhvati apsolutni rezultatski priključak, ali je pad koncentracije učinio svoje za - 47:39 za crveno-bele.

I ČETVRTINA!

U prvoj četvrtini smo imali da vidimo veliki broj na obe strane i veoma tačnu igru.

Crvena zvezda je uspela da uspostavi unutrašnju igru i preko Ognjena Kuzmića (8 poena) da stvori početnu prednost, ali se Leks trojkama i dobro iskorišćenim izgubljenim loptama protivnika vratio u utakmicu.

UVEK UZ SVOJE! Nikola Jokić bodri Megu protiv Crvene zvezde! (FOTO)

Kraj prvog dela igre obeležila je Zvezdina dominacija na niskom postu za 28:26!