Brejdi se vratio kući i izdominirao, sjajne partije Sijetla i Dalasa! (FOTO) (VIDEO)

nfl

Ponovo smo imali prilike da gledamo fenomenalne utakmice, puno uzbuđenja i zanimljive rezultate
Objavljeno: 10:56h

Sijetl je savladao Filadelfiju sa 26:17 u meču u kojem se kvoterbek Rasel Vilson našao u neobičnoj ulozi, pošto je u trećoj četvrtini primio pas za tačdaun od Daga Boldvina. Sihoksi su već vodili 16:7, Iglsi su se pomalo zaleteli, a to je Vilsonu omogućilo da se ušunja sa leve strane.

Džajantsi su bili na -7 posle prvog poluvremena duela sa Čikago Bersima, publika u Njujorku je zviždala, a to je bilo dovoljno domaćima da se trgnu, zaigraju znatno bolje i dođu do pobede 22:16.

Sada su Džajantsi na 7-3 i to im je peta uzastopna pobeda, što im je najduža serija još od 2010. godine, a trijumf je definitivno obezbežen intersepšnom Lendona Kolinsa u završnici meča.